Úvodní stránka Profil firmy Reference/partneři Kontakty HK Kontakty Svitavy Garanční podmínky/Servisní pakety Operativní leasing

Nákladní automobily > FUSO CANTER

 

Vozidlo nabízíme v kategorii od 3,5 do 7,5 t celkové hmotnosti ve čtyřech variantách kabin, obzvláště je vhodné do úzkých městských uliček pro zásobování, stavební firmy a rozvážkovou činnost.

Heslem vozu je: „Malý vzhledem, velký výkonem“.

Vůz je vhodný především pro vnitrostátní dopravu.


Canter - udržuje Vaše podnikání v pohybu

Na míru šitý člen týmu pro vás: Spolehlivý a snadno ovladatelný pracant, který je všude doma, bez ohledu na to, kam jej vaše podnikání zavede.Jako profesionál potřebujete ty nejlepší nástroje, abyste mohl odvádět profesionální práci.Vezmeme-li si například doručovatelské a přepravní společnosti ve stísněných městských oblastech, budete potřebovat nástroj, který má přesně tu správnou velikost potřebnou k ovladatelnosti a přesto dostatek rezervy v oblasti užitečného zatížení.K provozu na staveništi nebo v oblasti tvorby krajiny by tento váš ideální nástroj měl mít dobrou trakci, vysokou zatížitelnost náprav, dobrou ovladatelnost v těsných prostorách, možnost přepravy všech potřebných pracovníků a především silný rám, který v takovém prostředí zajistí trvanlivost.

Orgány státní správy dnes stojí před nelehkými propočty. Takže jejich ideální nástroj by měl mít minimální náklady na životní cyklus a maximální výkon v každodenním provozu.Nezapomínejme ani na spolehlivé agregáty, tuhý podvozek pro téměř jakékoli použití a možnost výběru z různých variant kabin a hmotností.

I když zmíníme jen pár vybraných oblastí, vidíte, že každý obor podnikání má dnes své specifické potřeby v oblasti pracovních nástrojů, pokud jde o lehké nákladní automobily, jako je Canter, a to je pro nás velikou výzvou – ale také velikou příležitostí. S novým modelem Mitsubishi Fuso Canter neexistuje skutečně žádné řešení v rámci daného segmentu, kde bychom nedokázali dodat, co je potřeba.