fbpx

Elektromobilita u Mercedes-Benz

Mercedes-EQ.
Vítejte ve světě elektromobility společnosti Mercedes-Benz.

Elektromobilita.
O Mercedes-EQ – Electric Intelligence od Mercedes-Benz.

Přepínáme: s produktovou a technologickou značkou Mercedes-EQ vytváříme elektromobilní ekosystém složený z produktů, služeb, technologií a inovací. Mercedes-EQ znamená inteligentní elektromobilitu. Pro atraktivní design, výjimečnou radost z jízdy, vysokou každodenní praktičnost a maximální bezpečnost. Fascinující vlastnosti jízdy na elektrický pohon si můžete vychutnat právě tak komfortně, bezpečně a spolehlivě, jak to od značky Mercedes-Benz očekáváte.

Mercedes-EQ.
Elektrický provoz bez kompromisů s modely Mercedes-EQ.

Čistě elektrická mobilita znamená absenci lokálních emisí, téměř nehlučný pohyb vpřed a vynikající odezvu. Výsledkem je zcela nový zážitek z jízdy a perspektivní forma mobility připomínající průkopnickou práci před 130 lety.

Plug-in Hybridy Mercedes-Benz.
Dokonalá kombinace elektrického a spalovacího motoru.

Naše modely s pohonem plug-in hybrid jsou kombinací toho nejlepšího z obou světů: dynamiky a účinnosti elektromotoru a dojezdu spalovacího motoru. V městském provozu mohou jezdit čistě na elektřinu, lze je nabíjet doma a na veřejných nabíjecích stanicích a na dlouhých trasách nabízejí obvyklý komfort málo častých zastávek za účelem čerpání paliva.

F-Cell – palivový článek.
Elektromobil s palivovým článkem a akumulátorem.

Mercedes-Benz GLC F‑CELL je zcela speciální vůz s pohonem plug-in hybrid, protože poprvé kombinuje inovativní technologii palivového článku s technologií akumulátoru: kromě elektřiny „tankuje“ také čistý vodík. Inteligentní souhra mezi akumulátorem a palivovým článkem, vysoký dojezd a krátké doby čerpání energie činí z modelu GLC F‑CELL každodenního průvodce při jízdě na čistě elektrický pohon pro krátké i dlouhé trasy.

Nabíjení a služby.
Možnosti nabíjení a služby od Mercedes-Benz.

Elektromobilita by měla být jednoduchá, rychlá a pohodlná. A především: snadno dostupná. K tomu jsou zapotřebí komplexní řešení, která umožňují intuitivní přístup k infrastruktuře nabíjení nebo zavedení nabíjení přímo domů.

 

Od 1.11.2023 jsme zahájili provoz v naší nové pobočce v Pardubicích - Rosicích.

 

Jsou zde pro Vás připraveny komplexní služby:

servis
pneu servis
garanční opravy
opravy havarovaných vozidel
mytí vozidel

prodej nových osobních a užitkových vozidel
výkup ojetých vozidel a jejich ocenění

Těšíme se na vás!!!