Nová Třída V s výkonnějším motorem

13.6. jsme pro vás, naše zákazníky, připravili „Den s Třídou V“

Chtěli jsme se pochlubit novinkami v tomto segmentu…

  • změnami v motorizaci
  • novinkami v exteriéru a interiéru
  • novou automatickou převodovkou
  • novými laky a čalouněním

Sešlo se vás na showroomu dost, a to nás velmi těší. Děkujeme za Vaši návštěvu!

 

Výkon celého stáda koní.

Moderní konstrukce a přístup. Čtyři válce a úctyhodný výkon 239 koní. Tyto parametry a dokonalé provedení každého detailu mohou za hladký chod, nízké emise a spolehlivost motoru. Ale i za radost z živé jízdy.

 

Fascinující vzhled.

Nová třída V upoutává pozornost. Při pohledu zvenku zaujme její nezaměnitelný design s výrazným nárazníkem a novou kosočtvercovou strukturou v ochranné mřížce chladiče. Přitom se nová třída V s velkou, centrálně umístěnou hvězdou Mercedes v ochranné mřížce chladiče a dvěma stříbrnými lamelami i nadále už na první pohled prezentuje jako člen rodiny osobních vozů Mercedes-Benz. Také pohled do interiéru vás nadchne: Vnitřní prostor vozidla je moderně pojatý a díky vysoce kvalitním materiálům a pečlivému zpracování nejen dobře vypadá, ale je i příjemný na dotek.

 

Vyrazte za dobrodružstvím s novou Třídou V.

Inovovaný bestseller vyniká dynamickými a úspornými motory s až 239 koňskými silami, které skvěle doplňuje nová 9G-TRONIC automatická převodovka. O komfort a bezpečnost posádky se postarají luxusní polohovatelná křesla s koženým čalouněním Nappa a nejmodernější bezpečnostní systémy. Kvality nové Třídy V oceníte jak v každodenním životě, tak při výpravách za dobrodružstvím.