Akční nabídka modelů Vito Family, Sprinter EXPRESS, Marco Polo/Horizon, Marco Polo Activity

Akční modely vozů  Mercedes-Benz!

Vito Family
Pohodlné Vito ve variantě Tourer nabízí místo k sezení až pro osm osob s konfigurací sedadel 2-3-3 /4 x ISOFIX/, přičemž sedadla řidiče a spolujezdce jsou vyhřívaná. O efektivní jízdu se stará motor OM654 ve variantě 114 CDI s výkonem 100 kW a devítistupňovou automatickou převodovkou 9G-TRONIC. Pro bezpečnější jízdu jsme přibalili také aktivní parkovací asistent. Interiér s řadou dobře dostupných úložných prostor doplňuje nový multimediální systém Audio 40 a automatická klimatizace.

Cena 829.000 Kč bez DPH /1.003.090 Kč vč. DPH/

Sprinter EXPRESS
Skříňová dodávka Sprinter EXPRESS s pohonem předních kol je pracant k pohledání. Pod kapotou pracuje čtyřválcový motor ve variantě 314 CDI o výkonu 105 kW, se kterým spolupracuje šestistupňová manuální převodovka. Výhodou Sprintera s pohonem předních kol je o 80 mm nižší hrana nákladového prostoru, kterou vhodně doplňuje i vysoká střecha vozu – celkový ložný objem tak činí 11 m3. V kabině řidiče dominují moderní technologie a pohodlí, k dispozici je sedmipalcový multimediální systém MBUX nebo automatická klimatizace. Neopomněli jsme ani bezpečí a do skříňové dodávky přidali asistent potkávacích světel i Wet Wiper System.

Cena: 729.000 Kč bez DPH /882.090 Kč vč. DPH/

Marco Polo, Marco Polo ACTIVITY, Marco Polo HORIZON

Marco Polo
Systémy MBUX a MBAC jsou novým standardem v oblasti infotainmentu a ovládání vozu. Kompletní kempingová výbava s plynovým vařičem, chladicím boxem, dřezem s nádrží na čistou a odpadní vodu atd. Dvoumístné sedadlo jako komfortní lůžko a výklopná střecha s pohodlným střešním lůžkem nabízí prostor pro spaní až pro čtyři osoby. Sportovní, progresivní design a volitelná linie AMG. K dispozici s pohonem zadních kol a všech kol.

Cena: 1.277.000,- Kč bez DPH

Marco Polo Horizon
Moderní multimediální systém MBUX. Kvalitní a flexibilní interiér s četnými možnostmi individualizace, jako konfigurace sedadel až pro sedm cestujících nebo paket Design interiér. Trojmístná lavice jako komfortní lůžko a výklopná střecha s pohodlným střešním lůžkem nabízí prostor ke spaní až pro pět osob. K dispozici s pohonem zadních kol a všech kol.

Cena: 1.145.500,- Kč bez DPH

Marco Polo Activity
Pro pragmatické individualisty. Trojmístná lavice jako komfortní lůžko a výklopná střecha s pohodlným střešním lůžkem nabízí prostor na spaní až pro pět osob. Robustní a flexibilní interiér s mnoha odkládacími plochami a možnostmi ukládání i sklápěcím stolem. K dispozici s pohonem předních, zadních a všech kol.

Cena: 955.000,- Kč bez DPH

Naši certifikovaní prodejci jsou připraveni Vám poskytnout maximum informací!

Neváhejte a zastavte se u nás…

 

Ceny jsou platné do 30.6.2021