Nové kupé třídy S.

Gran Performer. Jsou vize, které následujete bez váhání. Nové kupé třídy S vyzařuje pocit benevolentní autority tak působivě, že může být považováno za zosobnění charisma na silnici. Jeho atletický design a linie nezavdávají žádnou příčinu k pochybnostem o jeho nekompromisní asertivitě. Avšak kupé třídy S má takovou úroveň, že se nemusí pyšnit jen svým výkonem. Přesvědčuje svou čistou atraktivitou – jeho podmanivý šarm způsobí, že se na tváři jeho majitele bude znovu a znovu objevovat úsměv.

Jeho nápadná přední část působivě ukazuje na přední sportovní postavení nového kupé třídy S. Ústředním bodem je 3D mřížka Mercedes s trojcípou hvězdou a jednou žaluzií. Z obou stran ji doplňují vysoce výkonné LED přední světlomety standardního inteligentního systému LED světel, nadstandardně s křišťály Swarovski. Se dvěma kryty světlometů a zřetelně modelovanými liniemi zdůrazňuje sílu i kapota. Nápadný přední nárazník obsahuje velké otvory sání vzduchu umístěné ve středu a po stranách. Nárazník doplňuje dynamické chromové křídlo ve spodní části. Design boků ukazuje vzrušující, dynamickou siluetu velkého sportovního kupé. Pro to je typické: nízká kabina, vysoká boční linie a krátké přesahy. Dveře bez rámů a tabulky bočních oken elegantně orámované chromem svědčí o jeho exkluzivitě. Souhra klesajících a stoupajících osobitých linií vytváří ovzduší lehkosti a dopředného tahu, i když vůz stojí. Zadní část s konečnou platností spojuje sport a styl. Boční zúžení, muskulární zadní křídla, zadní světla a chromové vzpěra, to vše podtrhuje jeho šířku. Další, jemnější, předností je velká hvězda Mercedes se spoustou volného prostoru umístěná na víku zavazadelníku. Slouží rovněž jako otáčivý kryt zadní kamery. Hight-tech charakter vozu zdůrazňují zadní LED světla. Jeho perfektně tvarovanou zadní část doplňují zadní nárazník s difuzérem, dvěma koncovkami výfuků a horizontálním chromovým křídlem.

Je čas podívat se dovnitř. Nové kupé třídy S především vede řidiče do sebe sama. Jeho vnitřek odráží skvělé interiérové designové koncepce a doslova vyzývá ke spojení s vozem. Díky svým harmonicky složeným materiálům a barevným konceptům je tento inovativní interiér „v jednotném stylu“. Vysoce kvalitní dílenské zpracování a kvalitní povrchy vyjadřují řemeslný charakter a představují potěšení pro všechny smysly. Sošná palubní deska je vyjádřením vysokých designových standardů nového kupé třídy S a je výsledkem pečlivé vývojářské práce. Skládá se z různých částí pečlivě složených dohromady, a přesto působí dojmem organického celku. To umožňuje interakce precizních montážních postupů, kvalitních materiálů a nejpřísnějších standardů dílenského zpracování. 3D strukturu podtrhují velkoplošné prvky dřevěného lemování táhnoucí se ode dveří ke dveřím a současně rámující inovativní jednotku displeje. Zdá se, že se vznáší ve vzduchu. Tento efekt zvýrazňují linie stínu kolem vozu a ambientní osvětlení.
Osobní automobily > S kupé

S kupé

Inteligentní systém světel s křišťálem Swarovski Neodolatelná aura. Jedinečný denní a noční design: V kombinaci se systémem inteligentních LED světel mohou být denní světlomety a ukazatele směru nadstandardně vylepšeny křišťálem Swarovski. Inteligentní řízení Mercedes-Benz Intelligent Drive Chraňte to důležité. Příkladný komfort a nejvyšší bezpečnost. Inteligentní síťové systémy pro pomoc řidiči a bezpečnost analyzují každou situaci a v případě potřeby mohou řidiči aktivně pomáhat. Průhledový displej a dotyková ploška Komfort: nejmodernější technologie. Výjimečný komfort díky inovativním ovládacím prvkům: Průhledový displej promítá důležité informace přímo na čelní sklo, dotyková ploška rozeznává gesta rukou podobně jako chytrý telefon. Řemeslná práce Mistrovské dílo. Mistrovské dílo designové kanceláře Mercedes-Benz. Sošný tvar palubní desky je potěšením pro oko. Dřevěná lemování velkých ploch splývají s koncepcí vybraných materiálů. Pohon všech kol 4MATIC Řízená síla. Se 4MATIC se kupé třídy S pyšní jedním z nejsilnějších stálých pohonů všech kol na trhu. Poskytuje výrazně zlepšenou dynamiku řízení a trakci.
Partneři:
Aquarium Bucur nábytek Litex TruckServicePlus Galerie u sv. Jakuba Móda 1342