Nová třída – nové přístupy k designu. Nový GLA je jiný.

První kompaktní SUV společnosti Mercedes-Benz propojuje konstrukční kořeny ve stylu kupé s velkou každodenní praktičností. Vedoucí role, kterou hraje v segmentu kompaktních prémiových allroadů, se působivě odráží v jeho designu městského životního stylu. Svými dynamickými sportovními proporcemi a nápadnou trojcípou hvězdou umístěnou vpředu uprostřed vyzařuje sebevědomí a postoj. Linie designu, táhnoucí se od světlometů přes boky až k zadní nápravě, vytváří plynoucí, elegantní dynamiku i v klidu. Strukturovaná kapota s prolisem nad motorem a maska chladiče s jednou žaluzií propůjčují přední části obzvláště robustní vzhled. Maska chladiče je navíc vybavena kosočtvercovou mřížkou. Pod ní: stylizovaná ochrana proti podjetí typická pro SUV, barva v závislosti na vybrané výbavě buď stříbrný či matný stříbrný chrom, nebo vysoce leštěná černá barva a kontrastní černé ozdobné lemy blatníků a boční prahové nástavce s lištami s výčnělky.

V dávných dobách stačilo, aby světlomety svítily. Dnes září jako malá umělecká díla. Je to především díky technologii LED dostupné za příplatek. Diody LED mají mnohem delší životnost a jsou efektivnější než běžná světla – a vytvářejí fascinující noční design. V závislosti na vybrané výbavě se pro tuto technologii můžete rozhodnout také u nového vozu GLA. Diody LED se používají v předních směrových světlech. Světla pro denní svícení, obrysová světla a koncová světla používají technologii optických vláken, která umožňuje vytvářet harmonické světelné oblouky. Výsledkem jsou skutečné skvosty – a nezaměnitelný design dnem i nocí.

Výraznými prvky zádi jsou chromová lišta mezi zadními světly a střešní spoiler. Úroveň individuality zvyšují tři volitelné řady designových výbav a příslušenství Style, Urban a AMG, které propůjčují novému vozu GLA tři zcela odlišné charaktery. Mírně zvýšené sezení a horizontální struktura designu propůjčují interiéru nového vozu GLA sportovní charakter. Pečlivý výběr materiálů a povrchové úpravy s láskyplnou pozorností k detailu tvoří harmonický a vysoce kvalitní celkový dojem.

Prostor řidiče nového vozu GLA oslní svým sportovním vzhledem a vynikající ergonomií. Atraktivní prvky čalounění, velký – zdánlivě vznášející se – CENTRÁLNÍ MEDIÁLNÍ DISPLEJ a ušlechtilá středová konzole přesvědčí svým jasným, funkčním designem a použitím prvotřídních materiálů. Interiér také nabízí spoustu prostoru pro individualitu. Je k dispozici ve třech řadách designových výbav a příslušenství a sadách výbav, stejně jako množství možných kombinací výplní a čalounění. Exkluzivní atmosféru vytvářejí osvětlené prahové lišty a nasvícení prostředí v rámci volitelné sady Light and Sight.
Osobní automobily > GLA třída

GLA třída

Svoboda je nakažlivá. Dynamický design SUV Dynamičtější než klasické SUV, působivější než kupé: progresivní vzhled nového GLA spojuje sportovní linie s charakteristickými stylovými prvky SUV. Přizpůsobivost přináší pohodlí Velká porce komfortu pro každodenní používání… a nespoutané potěšení: GLA vítězí díky vymoženostem jako je panoramatická zasouvací střecha, variabilní zavazadlový prostor a přípojky pro zařízení s přístupem k internetu. Dynamická jízda na silnici i v terénu Účinné motory zapůsobí svou reakcí i nízkými emisemi. Pohon všech čtyř kol 4MATIC s offroadovou technologií umožňuje dynamický jízdní styl za všech okolností. Naprogramováno pro bezpečnost Mezi bezpečnostní funkce GLA patří celá řada asistenčních systémů, které aktivně pomáhají řidiči a poskytují mu úlevu v mnoha běžných jízdních situacích – pro bezpečnou a uvolněnou jízdu. Vyrobeno pro individualisty Existují tři linie výbav a designu, které si lze pro GLA zvolit: Style, Urban a systematicky sportovní linie AMG. Model Edition 1 je dostupný jako exkluzivní nabídka a během prvního roku v omezeném množství.
Partneři:
Aquarium Bucur nábytek Litex TruckServicePlus Galerie u sv. Jakuba Móda 1342