Úvodní stránka > Turnaj v malé kopané 2015
Turnaj v malé kopané 2015

Dne 4.7.2015 se uskutečnil 18. ročník turnaje v malé kopané ve městě Chřibská, kteréh se zúčastnilo jako nejstarší hostující tým, také mužstvo z Hradce Králové. Velké díky patří Fa RENE a.s., která zapůjčila fotbalistům vozidlo MB Vito a kompletní sadu dresů.
Tentokrát se turnaje zúčastnilo 10 týmů rozdělených do dvou skupin. Ve skupině A tým z Hradce Králové obsadil druhou příčku po třech výhrách a jedné remíze a postoupil do bojů o medaile. Následovalo semifinálové utkání, ve kterém Hradec Králové po kvalitním výkonu zvítězil nejtěsnějším rozdílem 1:0 a po roce mohl obhájit první místo z minulého ročníku. Do finálového utkání nastoupil tedy tým z Hradce Králové a místní tým FK Chřibská, který postoupil do finále po několika letech. Utkání bylo velice vyrovnané. Obě mužstva si vypracovala několik gólových příležitostí. Přesto po první půli byl spokojenější hradecký tým z vedení 1:0. Ve druhé půli postupně převzali místní otěže zápasu. Na začátku druhé půle vyrovnali a posléze se ujali zaslouženého vedení 2:1. Hradec po zvýšeném úsilí v závěru přitlačil soupeře k jejich brance a pokusil se skóre srovnat, ale místo toho v útočné fázi propadl a po ztrátě míče si soupeř pojistil z protiútoku vedení na 3:1. Po finálovém zápase byla na borcích obou týmů znát velká únava, kdy celý turnaj odehráli za úmorného vedra. Následovalo vyhlášení vítězů, krátké občerstvení v místní hospůdce a odjezd zpět do Hradce Králové.